Discussions

Other user discussions

Dve položaji za seks v mrzlem vremenu

4/03/2024 12:01
Morda trenutno vreme ni primerno za govorjenje o mrazu, snegu in ledu, vendar je vedno čas za seks. Tukaj je nekakšen vodič za zimsko spolno dejavnost. Ko nas bo zajel mraz, bomo popolnoma pripravljeni na to.

Torej, razpravljali bomo o dveh najudobnejših spolnih položajih, ki jih lahko preizkusite, ko bodo dež, sneg in led spet postali vsakdanji pojav!

Položaj lotoja: Preprosto in toplo: Moški sedi na tleh, ženska pa na njem, obrnjena proti njemu. Penetracija lahko postane precej globoka, in lahko se premikate gor-dol ali naprej-nazaj. Osebno bi izbral prvo možnost.

To je položaj, ki olajša dotik obeh teles, zato vas greje. Zato ga ne priporočamo poleti, ko poskušamo zmanjšati trenje, da se ne bi preveč segreli.

Obrnjen položaj stola: Ja, ta je malce zapleten. On sedi na stolu, ona pa na njem, njegova hrbet se dotika njegovih prsi. On ima upognjene noge, ona pa razširi svoje, tako da skupaj s penetracijo lahko dostopa do svojega klitorisa, da ga dvakrat stimulira.

Ženska se lahko premika gor-dol, medtem ko on istočasno lahko z rokami sega po njej in ji šepeta različne razvratne besede v uho, da poveča užitek. In ta položaj omogoča dovolj stika med obema telesoma, zato bo dvignil temperaturo v sobi do višin.
Ogled
...